ART / Lithographs / Färglitografier 5016154
nr 501 6154
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Lenght: ()
Färglitografier, 4 st. Björn Lindroth, skärgårdsmotiv, numrerade, 36x51
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
1000
SEK 1700
Monday December 17 2007
at 16:52:21
1.300 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth