KONST / Litografier / Färglitografi 11922026
nr 1192 2026
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -77, numrerad Hc 9/15. Motivet: 38x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:24:56
26/6 14:00:55
300 kr
2/7 19:54:45
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner