KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 8324025

nr 832 4025

Georges Braque

(1882-1963), Frankrike

Färgträsnitt , Georges Braque (1882-1963), 'Perséphone' Signerad & numrerad, 5/50, 1948, motivets mått: 35 x 24

måndag 3 juni 2013
kl 19:54:13

Georges Braque

Läs mer om Georges Braque