KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 8324025
nr 832 4025
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Färgträsnitt , Georges Braque (1882-1963), 'Perséphone' Signerad & numrerad, 5/50, 1948, motivets mått: 35 x 24
måndag 3 juni 2013
kl 19:54:13
Georges Braque
Läs mer om Georges Braque