FURNITURE / Tables / Coffee table 8023315

nr 802 3315

COFFEE TABLE

19th century, diameter: 106, height: 75, wear, damages.

1800-tal, diameter: 106, höjd: 75

Condition: slitage, skador

1000

SEK 900

Monday January 21 2013
at 19:35:50