ART / Lithographs / Litograph in colors 12544536
nr 1254 4536
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Bengt Fransson (b. 1935), Sweden. Interiör dansrestaurang, signed, sheet: 47x40 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Interiör dansrestaurang, signerad, bladets mått: 47x40 cm
Bengt Fransson, Swedish painter, born 1935.
1000
SEK 700
Monday May 13 2019
at 18:38:10
9/5 12:49:59