KONST / Litografier / Grafiskt blad 14187003

nr 1418 7003

Kjell Nilsson

(f. 1953), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Vinterlandskap. Signerad, numrerad 28/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 19:43:34

9/9 23:15:01 1      Vinnande bud

Kjell Nilsson

Läs mer om Kjell Nilsson