KONST / Litografier / Färglitografi 13899246
nr 1389 9246
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 96/275. Bladets mått: 58x40 cm, yttermått inklusive ram: 66x45 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:41:22
5/4 19:36:22