KONST / Litografier / Färglitografi 17423233
nr 1742 3233
Färglitografi
Alberto Rafols Casamada. Signerad, numrerad 93/99, daterad -92. Färglitografi. Bladets mått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 75x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:27:08
18/11 20:29:56