KONST / Litografier / Litografi 9287208

nr 928 7208

Ewert Karlsson EWK

(1918-2004), Sverige

Litografi, Ewert Karlsson EWK (1918-2004), signerad EWK, 49/300, 'Östersjösäl', bladets mått: 61x65

Utrop:

400 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 december 2014
kl 18:12:46

Ewert Karlsson EWK

Läs mer om Ewert Karlsson EWK