KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396140

nr 1539 6140

1800-tal, Marin, ej signerad. Olja på duk, 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:59:40