KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725326
nr 1372 5326
Lennart Börje Vestberg
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv med fiskebåt. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:40:15
16/1 13:26:09
Lennart Börje Vestberg
Läs mer om Lennart Börje Vestberg