KONST / Litografier / Färglitografi 7462080

nr 746 2080

Monica Sahlin

(1948-2014), Sverige

Färglitografi, Monica Sahlin (f. 1948), "katt i skål", 11/360, signerad, motivets mått: 29x38

Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 mars 2012
kl 17:19:57

10/3 19:29:13 1      Vinnande bud

Monica Sahlin

Läs mer om Monica Sahlin