KONST / Litografier / Färglitografi 12735337
nr 1273 5337
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad. Motivet: 60x80 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:15:00
1/9 16:17:07
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm