KONST / Litografier / Färglitografi 8963219
nr 896 3219
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 38/40 mm: 40x31 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2014
kl 20:17:42
26/5 20:02:43