ART / Lithographs / Färglitografi 9287490
nr 928 7490
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (b. 1941), EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 62x45, unframed.
Färglitografi , Yrjö Edelmann (f. 1941), EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 62x45
Condition: oramad
1000
SEK 700
Monday December 1 2014
at 18:38:38
1/12 18:07:49
1/12 18:29:00
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann