KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449250
nr 1644 9250
Paulina Fredriksson, Signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:46:39
100 kr
150 kr