ART / Lithographs / Litographs 8527517
nr 852 7517
LITOGRAPHS
2 pcs, Jaktmotiv, coloured, subject size: 13 x 17,
2 st, Jaktmotiv, Kolorerade, motivets mått: 13 x 17
400
SEK 100
Monday October 14 2013
at 19:47:51
13/10 22:36:54