KONST / Litografier / Färglitografi 13725261
nr 1372 5261
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 258/380. Motivet: 46x55cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:27:43
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.400 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow