KONST / Litografier / Färglitografi 13566622
nr 1356 6622
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 21x29cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:17:50
150 kr