KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16164079
nr 1616 4079
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad - 16, hus i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk. 31x47 cm, yttermått inklusive ram: 44x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:55:38
27/4 21:39:18