KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191255

nr 1219 1255

Oidentifierad konstnär. Damporträtt. Osignerad. Olja på duk, 82x55 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:06:02

20/11 20:58:56 1      150 kr
26/11 16:41:55 2      Vinnande bud