KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11536226
nr 1153 6226
1800-tal, Par på bro, signerad, pannå, 17x26
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:19:06
300 kr
400 kr