KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338108
nr 1533 8108
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Signerad E Morgan, Man på stol. Olja på duk, 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:00:20
8/4 21:15:47