KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15338108

nr 1533 8108

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Signerad E Morgan, Man på stol. Olja på duk, 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 april 2023
kl 20:00:20

8/4 21:15:47 1      Vinnande bud