KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693688

nr 1369 3688

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fullmoon". Signerad, numrerad 99/100. Motivet: ca h: 18 cm, bredd: 25 cm, oramat löst blad

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:26:13

17/12 10:32:07 1      100 kr
21/12 17:28:02 2      Vinnande bud

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt