KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746055
nr 1274 6055
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Gammal bro, signerad. Olja på duk, 54x64 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:40:54
5/9 14:33:55