KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14497075
nr 1449 7075
Oidentifierad konstnär. Signerad, mansporträtt. Olja på pannå, 36x25cm, yttermått inklusive ram: 48x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:37:32
20/2 17:55:32
100 kr
21/2 14:58:08