KONST / Litografier / Litografier i mapp 11809491

nr 1180 9491

Litografier i mapp

Picasso, 6 st lösa blad, 1000-upplaga, ej signerad, bladets mått: 28x38

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:36:00