KONST / Litografier / Litografier i mapp 11809491
nr 1180 9491
Litografier i mapp
Picasso, 6 st lösa blad, 1000-upplaga, ej signerad, bladets mått: 28x38
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:36:00
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr