KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636573
nr 1363 6573
Oidentifierad konstnär. Signerad, gård. Olja på pannå, 30x40 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:42:24
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr