KONST / Litografier / Färglitografi 11119090

nr 1111 9090

Färglitografi

Anders Mellqvist, Trädgårdsmästarbostaden i Nyckelviken, 98/250, signerad, motivet: 33x46

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 maj 2017
kl 18:10:28

28/5 20:31:33 1      Vinnande bud