KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355309
nr 1735 5309
Signe Lanje, "Udde Motljus II", monogramsignerad, -81. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:40:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr