KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14499154

nr 1449 9154

Blandteknik

Carl de Wit, Komposition. Signerad. Blandteknik på pannå, 42x55, yttermått inklusive ram: 58x70 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:40:45