Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12771393



*

nr 1277 1393


Blandteknik

Kina, fåglar, 53x112 cm


Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 september 2019
kl 19:10:31


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
26/9 15:50:42 1      100 kr
27/9 16:42:55 2      150 kr
29/9 19:13:06 3      300 kr
30/9 18:52:16 4      250 kr
30/9 18:52:16 3      300 kr (Budbetjänt)
30/9 18:53:29 4      350 kr
30/9 19:00:16 3      400 kr
30/9 19:03:59 4      Vinnande bud
30/9 19:05:13 4      justering av budtak


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
  • 7080 Blandteknik
    2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:59
  • 6565 Blandteknik
    Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:03
  • 6402 Blandteknik
    Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr