KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433525

nr 1243 3525

Sven Ivarsson, Kust, signerad. Olja på duk, 100x81

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:39:02