MÖBLER / Bord / Damskrivbord 3706315
nr 370 6315
Damskrivbord
1800-tal, 3 lådor, mahogny, L100 D50 H170, (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 augusti 2005
300 kr
950 kr
600 kr
800 kr