ÖVRIGT / Diverse / Bricka 13693499

nr 1369 3499

Bricka

skuren dekor, tidigt 1900-tal. Valnöt. Signerad I Amoros, 54x35 cm, dekor med druvor

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 december 2020
kl 19:37:40

21/12 16:21:04 1      Vinnande bud