KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14929396

nr 1492 9396

Alméry Lobel-Riche

(1880-1950), Frankrike

Gravyrer, 3 st. Signerade, Modellstudier, bladets mått: 58x39, oramade

Alméry Lobel-Riche, fransk bildkonstnär född 1880, död 1950.

måndag 26 september 2022
kl 19:12:47

Alméry Lobel-Riche

Läs mer om Alméry Lobel-Riche