KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14929396
nr 1492 9396
Alméry Lobel-Riche
(1880-1950), Frankrike
Gravyrer, 3 st. Signerade, Modellstudier, bladets mått: 58x39, oramade
Alméry Lobel-Riche, fransk bildkonstnär född 1880, död 1950.
måndag 26 september 2022
kl 19:12:47
Alméry Lobel-Riche
Läs mer om Alméry Lobel-Riche