KONST / Litografier / Grafiskt blad 12607524
nr 1260 7524
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Demoner". Signerad, numrerad 21/200. Bladets mått: 61x60 cm, löst blad
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
måndag 10 juni 2019
kl 18:00:26
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt