KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569314

nr 1656 9314

C L Lagerquist. Signerad, daterad 1912, stilleben. Olja på pannå, 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 37x27 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 11 november 2024
kl 20:22:33