KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623223

nr 1462 3223

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Sydländsk kustby. Signerad. Olja på duk, 100x70, yttermått inklusive ram: 110x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 25 april 2022
kl 19:43:18

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg