KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623223
nr 1462 3223
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländsk kustby. Signerad. Olja på duk, 100x70, yttermått inklusive ram: 110x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:43:18
100 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg