KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455263
nr 1245 5263
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Fönster, signerad, 39x29
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:58:32
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)