KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16716030
nr 1671 6030
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Albert Bridge, 1927. Signerad, numrerad 12/15. Bildmått: 24x36 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:43:32
6/1 12:24:20
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell