BELYSNING / Bordslampor / Bordsfotogenlampa 5511162

nr 551 1162

Bordsfotogenlampa

1800-tal, höjd: 54, (nagg på kupan)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

750 kr

måndag 10 november 2008
kl 17:45:20