KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252919
nr 1425 2919
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "By med stugor", monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 53x75
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:57:36
350 kr
400 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg