KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14703091
nr 1470 3091
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Kvinna", Signerad. Oramad. Olja på duk, 41x33 cm
tisdag 24 maj 2022
kl 20:48:00
24 maj
Specialauktion Oscar Hernandez Soriano
Specialauktion med verk av Oscar Hernandez Soriano.
Läs mer om Specialauktion Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano