KONST / Litografier / Färglitografi 16417187
nr 1641 7187
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 41/100. Färglitografi, bildmått: 53x70 cm, yttermått inklusive ram: 68x87 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:06:24
8/9 12:49:23
600 kr
9/9 16:44:54
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse