KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10627437

nr 1062 7437

Ilka Pärni, på trä, 76x3, Sign 2001

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 17 oktober 2016
kl 19:12:39