KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592324

nr 1359 2324

Walter Lewino. Signerad, Olja på duk, 58x71cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:28:44

8/11 09:16:12 1      Vinnande bud