KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16784074
nr 1678 4074
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 42x51cm, yttermått inklusive ram: 45x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:39:15
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr