KONST / Litografier / Grafiskt blad 13713686

nr 1371 3686

Grafiskt blad

Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Tomb". Signerad, numrerad 37/100. Ciclée på foamboard, 30x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:49:59

11/1 19:15:33 1      Vinnande bud