KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 6398703
nr 639 8703
Miniatyr
Damporträtt, gouache. Sign. Oval 8x6
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 maj 2010
kl 18:41:36
10/5 16:53:38
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)